Aktualności

czerwiec 2018

Nawigator do dachów płaskich: optymalny układ warstw dachu płaskiego


Vergrössern

Na stronach internetowych marek samochodowych od dawna integralną część stanowią konfiguratory. W kilku kliknięciach wybiera się silnik, kolor, wyposażenie wnętrza i liczne  akcesoria. Na koniec otrzymuje się wymarzony pojazd, przynajmniej na ekranie. Dlaczego nie mogłoby to funkcjonować przy wyborze optymalnego dachu?


Nawigator do dachów płaskich.

W przeciwieństwie do wspomnianych już konfiguratorów samochodowych, nawigator do dachów płaskich firmy Bauder nie zestawia mniej lub bardziej indywidualnych wyników z wcześniej określonych części składowych. Zamiast tego "nawiguje" przez istotne i kluczowe właściwości dotyczące planowanego dachu i przekazuje na końcu profesjonalne zalecenia dotyczące doboru optymalnego układu warstw dachu płaskiego.


Kilka kliknięć do uzyskania optymalnego układu warstw dachu

Zaczynamy od pytania o konstrukcję dachu. Czy przewidziana jest termoizolacja, czy powinna zostać zastosowana hydroizolacja z pap bitumicznych czy z folii dachowych oraz czy ewentualnie zaplanowano zazielenienie dachu? Za pomocą kilku kliknięć otrzymuje się zalecenia dla optymalnego układu warstw, jak również alternatywne układy. Oprócz tego dla każdego produktu sa również dostępne do pobrania informacje techniczne. Prospekty, karty produktu i karty charakterystyki są dostępne jako pliki do pobrania, a każdy wybrany układ warstw można zapisać jako PDF, a następnie wydrukować.

www.plaskidachnawigator.pl - Jeden dla wszystkich


Nawigator do dachów płaskich dopasowuje się automatycznie do użytkowanego urządzenia. Niezależnie od tego czy jest to komputer w biurze, tablet czy smartfon wszystko jest czytelne i łatwe w obsłudze. W przypadku dalszych pytań można skierować się bezpośrednio do przedstawiciela regionalnego firmy Bauder. W przypadku pytań i sugestii istnieje również bezpośrednia możliwość kontaktu.


Bezpośrednie przekierowanie na stronę z nawigatorem do dachów płaskich firmy Bauder: www.plaskidachnawigator.pl