Dachy płaskie

Sięgamy wyżej Pewność w każdym położeniu.

Dachy płaskie

Jako jedyny europejski producent pap bitumicznych, folii z tworzyw sztucznych oraz systemów termoizolacji z poliuretanu, oferujemy projektantom i wykonawcom znakomite rozwiązania systemowe. Wyjątkowa różnorodność produktów pozwala zaprojektować idealną powierzchnię zgodnie z indywidualnymi wymaganiami i posiadanym budżetem. Produkujemy pokrycia dachowe wykorzystywane do renowacji, jak i układania na budynkach nowych.

Posiadamy szeroki wybór pokryć, które sprawdzają się w zróżnicowanych warunkach. Jako producent kompletnych systemów możemy zagwarantować najwyższe bezpieczeństwo gotowych konstrukcji.Coraz większego znaczenia nabiera obecnie profesjonalna renowacja starych pokryć, opierająca się na szczegółowej analizie jego stanu.

Dach płaski posiada nachylenie mieszczące się między 0, a 5 stopni, ma on najczęściej konstrukcję betonową, a do jego pokrywania wykorzystuje się papy oraz gonty bitumiczne. Dzięki naszym papom, dachy płaskie mogą zostać ocieplone oraz zabezpieczone przed przenikaniem wilgoci. Specjalistami w tym zakresie są nasi przedstawiciele i doradcy, którzy dostarczą Państwu wyczerpujących informacji w zakresie doboru materiału i sposobu jego montażu.