BauderTHERMOPLAN

BauderTHERMOPLAN jest nowoczesnym, najwyższej klasy systemem hydroizolacji FPO-PP. Stosowany od lat wytycza standardy w dziedzinie bezpieczeństwa, prostoty montażu i trwałości.

Pewniejsze i szybsze zgrzewanie krawędzi
Folie BauderTHERMOPLAN zgrzewane są w zakresie temperatur od d 380 do 480°C, co gwarantuje pewne i bezpieczne łączenia, wykonywane w krótkim czasie.

Wszechstronne zastosowanie
BauderTHERMOPLAN znajduje zastosowanie we wszystkich lekkich konstrukcjach dachowych – w nowym budownictwie, renowacji istniejących pokryć dachowych oraz systemach zazielenienia. Folie te można stosowanć w połączeniu z bitumem i odporne są na przenikanie korzeni według wytycznych FLL.

Trwała ochrona

Folie BauderTHERMOPLAN są odporne na działanie promieniowania UV, warunków pogodowych i starzenie się. Stanowią trwałą ochronę dachu jako tradycyjna hydroizolacja lub warstwa pod żwirem, płytami tarasowymi, czy układem dachu zielonego.

Ekologia i recykling
Jako jako materiał FPO pozbawiony lotnych zmiękczaczy folie BauderTHERMOPLAN nie emitują substancji chemicznych a ich zgrzewanie odbywa się bez wydzielania dymu i bez nieprzyjemnego zapachu. Po upływie dziesięcioleci folie te mogą zostać poddane całkowitemu recyklingowi.

Kompletny system
Folie dachowe BauderTHERMOPLAN dostępne są  w różnych grubościach i szerokościach przeznaczonych do różnorodnych wymagań. Szeroki zestaw akcesoriów ułatwia montaż i umożliwia dobranie właściwych rozwiązań systemowych.