Termoizolacja BauderPIR

Firma Bauder jest jednym z największych producentów płyt ze sztywnej pianki poliuretanowej, izolatora o nadzwyczajnych parametrach jakościowych. W czasach stale zwiększanych wymagań stawianych termoizolacji, które wynikają z troski o ochronę środowiska oraz obowiązywania wytycznych dotyczących oszczędności energii produkt ten sprzedawany pod marką BauderPIR stał się materiałem nieodzownym. BauderPIR charakteryzuje się najlepszą wydajnością izolacyjną spośród wszystkich stosowanych w budownictwie materiałów. Płyty te są lekkie wytrzymałe na ściskanie i stabilne wymiarowo. BauderPIR nie topi się pod izolacją i posiada dopuszczenia do stosowania w wielkopowierzchniowych budynkach przemysłowych. Dzięki grupie przewodności cieplnej WLS 023 możliwe jest stosowanie cieńszych warstw, a łączniki mogą być krótsze. Ponadto możliwe jest łatwe dopasowanie grubości izolacji do istniejących uwarunkowań.

Płyty BauderPIR

Płyty BauderPIR FA przeznaczone są w szczególności do stosowania na lekkich dachach przemysłowych. Dzięki dobrym właściwościom izolującym możliwe znaczne zredukowanie grubości warstwy termoizolacyjnej. W połączeniu z niewielką gęstością materiału możliwe jest uzyskanie dużej i lekkiej płyty.

Dach kompaktowy Bauder PIR Kompaktdach

Dach kompaktowy Bauder PIR Kompaktdach jest systemem dachu płaskiego w którym warstwy hydroizolacji oraz materiał termoizolacyjny są ściśle sklejone do siebie oraz do podłoża. Dzięki temu całkowicie wykluczone jest podciekanie wody pod izolacje oraz rozprzestrzenianie się skutków ewentualnych uszkodzeń.